WYSYŁKA:

Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, oferuję szybką i bezproblemową dostawę do każdego zakątka świata.

Każda przesyłka jest ubezpieczona i monitorowana na wszystkich etapach. W przypadku jej utracenia czy uszkodzenia, oferuję pełny zwrot pieniędzy. Choć z mojego doświadczenia wynika, że to praktycznie wykluczone. Każdy efekt pakuję w solidne opakowania kartonowe, świetnie zabezpieczające przed czynnikami zewnętrznymi.

Paczki są dostarczane przez lokalny urząd pocztowy w kraju przeznaczenia.

Standardowo, na terenie Europy, oferuję darmową wysyłkę, bez ponoszenia najmniejszych kosztów dostawy. Wysyłkę międzynarodową oferuję w stałej jednolitej opłacie wynoszącej 5EUR, niezależnie od kraju i ilości zamówionych pozycji. Czas dostawy jest zależny od kontynentu/kraju docelowego. Przybliżony czas przedstawia poniższa tabela.

*Pod wieloma czynnikami, czas dostawy może się nieznacznie wydłużyć..

PŁATNOŚĆ:

Jako standard przyjąłem system PayPal, najpopularniejszej platformy oferującej płatności elektroniczne. System ten daje możliwość zapłaty bezpośrednio z jego salda lub przy użyciu karty kredytowej bez potrzeby rejestracji konta. Paypal honoruje takie karty kredytowe jak Visa, MasterCard i American Express.

Po prostu, podczas przekierowania z koszyka do okna logowania Paypal, należy wybrać płatność kartą.

System PayPal gwarantuje szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Płatność zostaje zrealizowana natychmiastowo. Wszystkie transakcje są objęte programem ochrony kupujących. Jeśli chcesz zapoznać się z systemem paypal, odsyłam do samouczka: https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/home

Oczywiście, daję możliwość realizacji płatności bardziej tradycyjną metodą, jak przelew bankowy.

ZWROTY:

Każdy zakupiony bezpośrednio w moim sklepie produkt można zwrócić/wymienić w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

W przypadku decyzji o zwrocie, środki zwracam w terminie 10 dni od daty podjęcia przesyłki. Zwrot pieniędzy zostanie pomniejszony o koszt oryginalnej wysyłki.

Każdy efekt ze zwrotu konsumenckiego, trafia do sprzedaży jako niepełnowartościowy B-Stock.

B-STOCK:

Każdy efekt ze zwrotu konsumenckiego, sprzedaję jako niepełnowartościowy B-Stock.Zachęcam do zapytań o aktualnie dostępne ‘B-Stocki’. Są to pełnowartościowe efekty w niższej cenie, czasami posiadające drobne ryski i skazy nie mające wpływu na poprawne funkcjonowanie.

GWARANCJA:

Mimo dołożenia ogromnych starań, aby moje efekty był niezawodne, zawsze istnieje małe prawdopodobieństwo wystąpienia usterki.

Na każdy produkt udzielam 3 letniej gwarancji na warunkach door to door, pokrywając wszelkie koszty przesyłki wymagane do dostarczenia i odesłania produktu.

Gwarancja obejmuje uszkodzenie funkcjonalne efektu, nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych czy naturalnego zużycia.

W przypadku nieumyślnie spowodowanych uszkodzeń gwarantuję bazę części zamiennych oraz serwis na bardzo korzystnych warunkach.

 

EUROPA FREE 5-7 Dni
AMERYKA PN 5EUR 5-7 Dni
USA 5EUR 5-7 Dni
AUSTRALIA 5EUR 5-7 Dni
AMERYKA PD 5EUR 5-7 Dni
ASIA 5EUR 5-7 Dni
AFRICA 5EUR 5-7 Dni