O MNIE

Po wielu latach dążenia do perfekcji, z dumą prezentuję własny sklep internetowy. Oferując najwyższej jakości produkty, profesjonalne wsparcie oraz szybką i bezproblomową dostawę na całym świecie. A to wszystko w ciekawym i przejrzystym wydaniu.

W mojej ofercie znajdziesz repliki najbardziej pożądanych klasyków, często wspieranych korzystnymi modyfikacjami. Poszukiwane pozycje jak Univibe wykorzystujące zestaw fotorezystorów i żarówkę czy fuzzy bazujące na tranzystorach germanowych NOS, ale też transparentne butikowe drive`y i świetne analogowe modulacje.

Korzystam z najlepszych rozwiązań oferowanych przez czołowych europejskich i tajwańskich dostawców OEM, takich jak ALPHA®, NEUTRIK® czy LUMBERG®, dostarczających profesjonalne rozwiązania dla techniki audio, gwarantujące wieczną i bezproblemową pracę. Efekty zamykam w aluminiowych obudowach, malowanych świetnymi jakościowo, niestandardowymi farbami proszkowymi. Korzystam wyłącznie z najlepszych farb, znajdujących zastosowanie w tak wymagających dziedzinach jak motoryzacja. Powłokę lakierniczą ozdabiam satynowym sitodrukiem z niepowtarzalną szatą graficzną.

Będąc pewnym jakości swoich produktów, udzielam 3-letniej gwarancji na warunkach door to door, pokrywając koszty wysyłki na potrzeby serwisu.

Elektronikę montuję z użyciem wysokiej jakości płyt PCB, zlecając ich produkcję, najlepszym wykonawcom. Każdy projekt płytki jest w 100% autorski, doprowadzony do absolutnej perfekcji, zapewniający stabilną, bezszumną pracę. Korzystam z ciekawych kolorów soldermaski, dzięki którym, nawet wnętrze staje się miłe dla oka. Dopełniając dzieła, montaż wykonuję, używając najwyższej jakości silikonowych przewodów.

 

Nie jeden zada pytanie… Dlaczego nie używam gloryfikowanej przez wielu techniki point-to-point czy turret-boardów? Z bardzo prostego względu! To prymitywne rozwiązanie z zamierzchłych czasów. Nie uzyskamy dzięki niemu lepszego brzmienia, ani lepszych parametrów. To obwody PCB pozwalają precyzyjnie zaplanować każdą drogę sygnału, uzyskując możliwie najlepsze parametry.